Evden Eve Nakliyat Platformu

Evden eve nakliyat platformu bilinci önemlidir. Her biri kendi içinde kullanıcılarının sorunsuz nakliye şirketleri ile çalışmasına neden olur ve tamamen müşteriler için ücretsizdir. Maalesef evden eve nakliyat firmaları içinde sadece yasal çalışan, uzman ve müşteri memnuniyeti odaklı olanlar yok… Belgeli de olsa müşterilerini memnun edemeyen, belgesiz (korsan) ve hatta dolandırıcılar da var bu pazarda ve bu nedenle sizleri koruma altına almak gereklidir! Bu platform bu nedenle var. Hem bu şehirde şehir içi hem de diğer şehirlere (şehirlerarası) nakliye işlemlerini yaparken sizi tamamen memnun edebilecek firmalarla çalışmak istiyorsanız sitemizi kullanabilirsiniz.

İsterseniz sizlere nakliye firmaları ile alakalı birkaç bilgilendirmede bulunalım. Sadece ekip & ekipman yeterli değildir. Tüm nakliyecilik faaliyetleri ülke içinde taşıdıkları eşya ve mesafeye göre devlet kontrolünden geçer ve yeterli görülürse bu kişi ya da kurumlar K belgesi ile belgelendirilirler yani nakliye işi yapabilir yeterlilik belgesi elde ederler. Bu belge önemlidir ve türleri vardır. Şehir içi ve dışı olmak üzere taşıdıkları eşyaya göre farklı mesleki yeterlilik kontrollerinden geçirilerek verilir ve bu nedenle çalışacağınız firmanın bu belgeye sahip olması demek “uzman” demek olması gibi bir şeydir… ama tabii ki firmanın benimsediği müşteri memnuniyet politikası da önemlidir. Az önce de dile getirdik “K belgeli ama memnun edemeyen firmalar da var”. Eğer belgesiz firmalar ile çalışırsanız o zaman faturalandırma işlemi olamaz.

Markette bir alışveriş yaptıktan sonra “fiş istemez” diyebilirsiniz ama nakliye sektöründe aldığınız fatura sizin eşyalarınızda nakliye sırasında doğabilecek kazalar sonucu meydana gelecek hasarın maddi karşılığını elde etmeniz için gerçekten de önemlidir. Bu duruma ek bir de +nakliyat sözleşmesi isteyebilirsiniz. Tabii ki bu durum +bir durumdur ama önemli olan burada sizin için uygun, yasal evden eve nakliyat şirketi ile çalıp & çalışmadığınızı anlamak.

Bir de nakliyat platformları sizlerin değerlendirme yaparken daha önce o nakliyecileri kullanan kişilerin yorumlarını da incelemenize neden olur ve bu nedenle de çok önemlidir. Her zaman en çok beğenileni almak da önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.