Batman Asansörlü Taşımacılık

Merhaba… Asansörlü taşımacılıkla alakalı bilmeniz gereken önemli detaylar var. Öncelikle Batman maalesef çoğu bölgesinde çarpık kentleşmenin olduğu bir şehir ve bu nedenle asansör kullanılarak taşınmanın imkânsız olduğu durumlar söz konusu olabiliyor ve aynı zamanda zaten asansörlü taşımacılık her durumda kullanılmaz.

Çünkü maddi olarak ek bir yüktür. İlk 3 kat kas gücüyle taşımacılık için uygundur, özellikle de apartman asansörü varsa ve apartman yönetimi asansörü kullanmanıza müsaade ediyorsa bu durumda Batman asansörlü taşımacılık yerine kullanılabilir. Hem daha hızlı hem de daha ucuz hizmet almanıza neden olur.

Giriş katlar konum olarak taşıma işleminin kolay olacağı için daha ucuzdur ama her +1 daha fazla emek ve daha fazla ücret demektir. Her kat için 200TL 250TL gibi bir ödeme düşünebilirsiniz ki bu durumda 4+ katlar asansörlü taşımacılık için tabii ki çok daha uygundur ama bu durumda evden eve nakliyat firmasının kendi asansörünün olup olmadığından da emin olmalısınız çünkü fiyatı etkiler.

Eğer firma sizlere başka bir firmanın asansörünü kiralayarak hizmet veriyorsa o zaman kiralama bedeli, kendi karı ve diğer durumlar yüzünden zarar etmemek için sizden daha çok ödeme talep edecektir.

Aslında nakliye şirketlerinin çok fazla gideri yoktur. Genel anlamda mazot ve kas gücüne dayalı hizmet verirler… diye düşünülür ama vergiler ve diğer durumlar da düşünülmelidir. Keza taşınma sırasında sadece mutfak eşyalarının paketlenmesini sizin sorumluluğunuza verseler bile inanılmaz yorulursunuz. Tüm evi doğru malzemelerle ve doğru şekilde paketleme, taşıma ve yerleştirme kolay değildir.

Bu nedenle nakliye şirketinin uzmanlığını da araştırmalısınız ne de olsa eşyalarınızı teslim ediyorsunuz. Bu noktada Batman’da evden eve nakliye hizmeti veren firmalar ile alakalı seçim yaparken sitemizi kullanabilirsiniz. Hem hasar sigortalı hem hizmet sözleşmeli çalışan profesyonel firmalardan anında teklif alabilir ve içiniz rahat bir şekilde taşınma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Asla keşif yapmadan, soru sormadan fiyat veren firmalara özellikle de internet reklamlarına inanmamalısınız. Evin konumu, taşınma şekli ve eşya miktarı gibi daha birçok durum taşınma aşamasında fiyata etki eder ve bu nedenle de nakliyecilikte keşif olmadan verilen fiyatlar farazidir, kandırma amaçlıdır.

Batman ilinde evden eve taşımacılık hizmeti sağlayan K3 yetki belgesine sahip nakliye şirketleri batman evden eve nakliyat kategorisinde listelenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.