Taşıma Şirketleri

Şehirlerarası nakliye şirketlerinin neden genelde şehir içi taşıma yapan nakliye şirketlerinden daha farklı daha çok sayıda ve daha büyük araçlara sahip olduğunu hiç düşündünüz mü? Aslında bunun nedeni Türkiye’deki tüm taşıma şirketleri K belgelendirmesi alabilmişse bu işi yapabilir. Bu belgelendirme devlet tarafından verilen ve yeterlilik onayını gösteren aynı zamanda vergilendirmeyi düzenleyen bir belgedir. Şehirlerarası nakliyat işlemleri için alınması gereken belgede ekip & ekipman deneyimi daha sıkıdır ve bu nedenle daha şehir içi taşıma şirketlerinden daha az sayıdadırlar.

Sizler şehirlerarası taşınma işlemlerinde neden uygun K belgeli taşıma şirketleri ile çalışmak zorundasınız, biliyor musunuz? Her nakliye işlemi faturalandırılmalıdır ki bu durum müşterinin yani sizin maddi kayıplarınızı koruma altına alır, fiyatı koruma altına alır ki korsan & dolandırıcı nakliyecilerin sizlere verebilecek olumsuz etkilerden de kurtulmanıza neden olur. Bu nedenle de bu duruma dikkat etmelisiniz.

Yarıca taşıma şirketleri fiyat belirleme sırasında farazi bir işlem uygulamazlar. Tabii ki bu firmalar aynı sektörde olsalar da birbirleri içinde kıyasıya bir rekabet halindeler. Bu var olan “ahlaklı” rekabetten yararlanarak kaliteli hizmeti ucuza elde edebilirsiniz. Bunun yerine belgesiz, yasal olmayan firmalar ile çalışmak sizin dolandırılmanıza ve tüm kazalar sonucu meydana gelen maddi kayıpları üstlenmenize neden olur.

Eşyalarınız sizin için kıymetlidir muhakkak ama bu durum sizlere özel değil. Herkes için eşyaları değerlidir çünkü içinde yaşadığımız alanlara manevi mağlarla bağlanırız ama aynı zamanda da Türk evlerinin maddi değerleri vardır ki bu değer ortalama 50 bin… bu yüksek tutar dolandırıcıların da bu sektörde sürekli bulunmasına neden oluyor.

Hiçbir sorun yaşamadan ve nakliyat sözleşmesi ile sorun yaşasanız da kayıplarınızın maddi karşılığını tam olarak alabileceğiniz taşıma şirketleri ile çalışmak sizin elinizde.

Firmamız sizleri bu evden eve nakliyat firmaları ile buluşturup, tümünden ücretsiz keşif almanıza ve en uygununu seçmenize yardımcı olabilir hem de asla ücret talep etmeden. Hem taşınma öncesinde hem de sırasında her zaman bizden online ücretsiz destek de alabilirsiniz… sizin yanınızdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.